Ochrona przed wampirami energetycznymi (tarcza przeciw wampirom), czyli jak chronić swoje biopole?

Jeszcze raz… czyli kim jest energetyczny wampir?

Bywa, że po spotkaniu z jakąś osobą jesteśmy niezwykle zmęczeni, ospali itp.. Po takich kontaktach czujemy, że dana osoba jak wampir wyssała z nas resztki energii niezbędnej do życia. Są tacy ludzie, którzy mimo iż pozoru są sympatyczni i mili, zabierają siły życiowe od osób ze swojego otoczenia. Ci, którzy są blisko nich, często sprawiają wrażenie słabych, zmęczonych i osowiałych.

Wampiry energetyczne są wśród nas… Prawdziwe wampiry nie żywią się naszą krwią, a tylko potrzebują jakiejś naszej części lub po prostu energii. Jeżeli w obecności jakiejś osoby czujesz się źle, lepiej zerwij z nią kontakt.

Energetyczny wampir to po prostu potoczne określenie człowieka, w którego towarzystwie czujemy się fatalnie, kiepsko. Osoba taka potrafi sprawić, że nie widzimy nic dobrego w naszym życiu. Nasz pesymizm nie ustępuje miejsca wewnętrznej pogodzie ducha, a marzenia przestają wydawać się realne do spełnienia. Warto pamiętać, że dla jednego ktoś może być wampirem, a dla innego wręcz odwrotnie. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, charakteru, ale także otoczenia, w jakim się z wampirem spotykamy.

Jak się bronić, jak temu przeciwdziałać?
Ochrona przed tak
ą osobą jest bardzo trudna. Najlepszym, chociaż często trudnym do wykonania wyjściem, jest unikanie tego typu ludzi. Jeśli ktoś jest dla nas takim wampirem, w jego otoczeniu czujemy się słabi i zmęczeni, to idealnie by było ograniczyć kontakty z tym człowiekiem. Trzeba także być pewnym siebie, swoich racji i nie dać się przekonać, że wszystko jest źle. Siła i wewnętrzny optymizm to najlepsza broń na wampiry!

W poniższym filmie znajdziecie równieżżne sposoby ochrony swojego biopola po kontaktach z wampirami energetycznymi, oraz znajdziecie odpowiedzi na inne pytania tj.:

 1. Co to jest takiego biopole energetyczne?
 2. W jaki sposób nasze biopole może wpływać na inne biopola?
 3. Czy lepiej chronić swoje biopole czy skupić się na jego oczyszczaniu i wzmacnianiu?
 4. Jakie stosować zabezpieczenia w ochronie naszego biopola energetycznego?
 5. I końcowy wniosek, jaką metodę oczyszczania wybrać, by nie osłabić naszego pola energetycznego?
————————————————————————————————–
 SKLEP INTERNETOWY: http://www.magiczny-sklep.pl
————————————————————————————————–
www-browser STRONA WWW: http://www.jasnowidz.tv
————————————————————————————————–
About these ads

13 komentarzy

5 Sierpień 2013 · 19:38

13 responses to “Ochrona przed wampirami energetycznymi (tarcza przeciw wampirom), czyli jak chronić swoje biopole?

 1. Marta

  Bardzo interesujące.. uświadomienie sobie własnej siły i własnej wartości pomaga w odnalezieniu się w relacjach z „wampirami energetycznymi”. Pozdrawiam – świetny artykuł.

  Lubię

 2. Wielki Pustelnik Dionizy

  Witaj! Bardzo ciekawe informacje masz tutaj w tym poście.
  Będę wracać do Twojej witryny na więcej co jakiś czas ;)
  Pozdrawiam, Wielki Pustelnik Dionizy ;)

  Lubię

 3. paulina

  Ja też jestem wampirem energetycznym. Uświadomiłam to sobie dopiero niedawno i jak na razie bawi mnie to, chociaż nie powinno, bo w końcu krzywdzę innych ludzi. Nie potrafię nad tym panować.

  Lubię

 4. Wer

  Czy wampir moze czerpac z nas energie z naszego zdjecia czy nawet namierzyc nas na odległosc?

  Lubię

  • Witaj, z tego co mi wiadomo jest to raczej nie możliwe aby ze zdjęcia kraść czyjąś energię. Ze zdjęcia można przeprowadzić tylko rytuał odcięcia. Wampir może tylko czerpać z nas energię, gdy nawiąże z nami energetyczne lub emocjonalne więzy. Najsmaczniejsza jednak jest energia „osób przebudzonych”, takich jak właśnie m.in. moja, czasem jestem atakowana, niektórym osobom udaje się mnie od siebie uzależniać, są wyjątkowo miłe, a przy tym sprytne i przebiegłe… Kilka razy spotkałam takich ludzi, którzy potrafią już na pierwszym spotkaniu schwytać w swoją sieć człowieka. Czynią to intencjonalnie i celowo. Niestety, często są to ludzie, którzy powinni nas przed tym bronić – bioterapeuci, uzdrowiciele, wróżki, mistrzowie duchowi (choć właściwsze byłoby określenie guru, bo prawdziwy mistrz nigdy by tego nie uczynił). Mnie zawsze wykorzystują ci pierwsi, udawało im się mnie złapać w swoje sieci energetycznych macek…. Przede wszystkim łatwo jest ochronić się przed obcym wampirem, bo przez tak krótki czas specjalnie nam nie zaszkodzi. Natomiast bardzo trudno wydostać się spod długotrwałego wpływu. Na przykład z osobami, z którymi mieszkamy pod jednym dachem albo są naszymi znajomymi i mamy z nimi codzienny kontakt. Wampiry niekoniecznie mogą żywic się energią wytworzoną z negatywnych emocji, mogą tez czerpać energię z emocji pozytywnych. Ważne jest, to aby było jak najwięcej huśtawek i zmian nastroju “dawcy”. Zmiany nastroju powodują zwiększenie utraty energii i łatwiejsze “pobieranie” (czyli odczucie radości). Osoba taka niekoniecznie może być wampirem, ale może posiadać taki toksyczny dla otoczenia charakter. Jedno jest pewne, że przy wampirze emocjonalnym dawca czuje się źle. W tym celu należy unikać kontaktu z taką osobą, która wywołuje w nas skrajne emocje lub sprawia, że jesteśmy wyczerpani, zmęczeni itd. Zawsze odwracaj się i odchodź od tej osoby, odkładaj słuchawkę telefonu. A jeśli nie masz wyjścia i przebywasz z taką osobą to zawsze krzyżuj nogi albo tylko ręce na wysokości splotu słonecznego. – Tak właśnie należy traktować wampiry energetyczne. Więcej opowiem o tym w moim materiale video, poinformuję cię o tym fakcie droga mailową ;)

   Lubię

   • A na koniec dowiedziałam się w ostatniej chwili, że pobieranie czyjejś energii może też być przez wizualizację, czyli poprzez zdjęcie też, ale mnie się wydaje że taka osoba, która pobiera z nas energię musi nawiązać kontakt z nami… jakikolwiek, by tylko porozmawiać… miałam tak ostatnio i dlatego poruszę ten temat we filmie, bo trwałam w jakimś zawieszeniu przez dwa tygodnie, dopadła mnie taka „huśtawka nastrojów”, ale już jest lepiej, muszę tylko jeszcze nabrać trochę energii – po swojej regeneracji wszystko opowiem we filmie ;)

    Lubię

 5. Wer

  Wszystko się zgadza Pani Vanesso. Teraz już wiem że miałem do czynienia z wampirem przez facebooka. Chciała abym usiadł na ziemi nie krzyżując nóg i wyobrażał sobie w tym czasie jeden z żywiołów. Później poczułem jak coś przepływa przeze mnie. Długo by opowiadać. Dziękuje Pani za odpowiedź.

  Lubię

  • Ona atakowała Cię poprzez telepatyczne drenowanie Twoich zasobów energii. Odosobnienie od wampira z reguły
   przynosi nam natychmiastową niemal poprawę samopoczucia. Nie pozwalaj jej na kontakt z Tobą, bo możliwe, że będzie chciała to powtórzyć i dalej będzie „wysysać energię” (trafniej określając – pobierać energię) z Twojego ciała. Chcąc się odciąć od niej (jako wampira), trzeba jej mentalnie wysłać swoje współczucie, będziesz miał pewność, że się odczepi, a ty poczujesz ulgę. Ja wiem co mogłeś czuć, ostatnio sama to przeszłam i nie zdawałam sobie z tego sprawy, teraz wiem, że jest bardzo sprytny i przebiegły, muszę na niego uważać, dystansuje się do jego osoby… Wystarczy, że zabierał on mój czas i wymagał jej ciągłej uwagi, przy tym przez pewien czas zagubiłam się i zrobiłam rozchwiana emocjonalnie, ale już sobie to uświadomiłam ;) Osoby, które zostały zdrenowane przez wampira, zwykle szybko odzyskują siły – energia człowieka szybko się regeneruje.

   Lubię

 6. Wer

  Dzięki za odp. Moja energia jej chyba nie przypadła do gustu gdyż stwierdziła że jestem osobą przyziemną a na drugi dzień stwierdziła że to pomyłka bo ktoś włamał się do jej konta bo nie miała zabezpieczonego komputera. Ja byłem jak zahipnotyzowany nie wiedząc nadal z kim mam do czynienia. Później zacząłem myśleć i nabierać podejrzeń. I napisałem w końcu do Pani. Ale czy Ja mogę wizualizować ochronę np. z ognia nie bojąc się ze sam stanę się wampirem jak ona?

  Lubię

  • Nie każda energia nadaje się do absorbowania. Może Twoja jej nie odpowiadała, bo jest toksyczna, chodzi tu o energię związaną z negatywnymi emocjami, frustracją, lękiem itd. Nie jest to już energia życiowa w ścisłym tego słowa znaczeniu, a energia emocjonalna. Toksyczna może się również okazać energia ludzi złych i gwałtownych. Nie jest to regułą oczywiście. Idealnymi dawcami są ludzie o dobrze rozwiniętym ciele astralnym posiadający dużo energii. Ludzie w dobrych nastrojach, „kipiący energią”. Ludzie zdenerwowani, gniewni, przestraszeni, też wydają się dobrymi dawcami, ale taki typ energii, może się okazać toksyczny, a jego absorpcja, może się skończyć blokadą ciała astralnego! Pytasz mnie o ochronę, więc możesz przeprowadzić rytuał odcięcia. Rytuał niedługo pojawi się w mojej ofercie, jest to usługa odpłatna. Jeśli chodzi o Twoje pytanie o wizualizację za pomocą żywiołu – tu mylisz pojęcia. W ten sposób możesz uzupełniać własne braki energetyczne, pobierając energię ze źródeł zewnętrznych, czyli ludzi, roślin i zwierząt, żywiołów (ognia, wody, powietrza i ziemi), a także ciał niebieskich słońca i księżyca. Z żywiołów możesz pobierać energię. Jeśli zależy Ci na ochronie to proponuję „rytuał odcięcia”. Albo tak jak mówiłam.. – Jeśli przebywasz z taką osobą to zawsze krzyżuj nogi albo tylko ręce na wysokości splotu słonecznego. – Tak właśnie należy traktować wampiry energetyczne, czyli po prostu najlepiej unikać ich. Więcej omówiłam ten temat w moim filmie: Wampiry emocjonalne – Jak się ochronić przed osobami przebywającymi razem z nami pod jednym dachem? https://www.youtube.com/watch?v=DrhAB86xkQA&list=UUzmA-PftWKfdxpbhig01bvA I drugi link jako kontynuacja tego tematu: Wampiry emocjonalne (ochrona)-sugestie, które powinny pomóc ci chronić swoje biopole przed nimi. https://www.youtube.com/watch?v=XP93bdcddoQ – Obejrzyj sobie ;) Z mocą nowych i dobrych emocji, Jasnowidz Vanessa

   Lubię

 7. Wer

  Pani Vanesso jeszcze tylko jedno pytanie. Jak mogę się dowiedzieć czy sam nie jestem wampirem. Zaliczyłem pewien test. Wyszło ze nie jestem bo brakowało mi wiele punktów. Ale chce być pewny. Proszę jeśli to możliwe o odp.

  Lubię

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s